Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81624
Stary 24.04.2018, 16:09
O jaka piata pozycje walczylismy? Zapomniales juz co gralismy w grupie mistrzowskiej? Nieciecza nas bila w Krakowie. Za szoste miejsce z tamtego sezonu to tylko i wylacznie Moskalowi trzeba dziekowac (biorac pod uwage nasze mecze z grupy mistrzowskiej)
Odpowiedz cytując