O jaka piata pozycje walczylismy? Zapomniales juz co gralismy w grupie mistrzowskiej? Nieciecza nas bila w Krakowie. Za szoste miejsce z tamtego sezonu to tylko i wylacznie Moskalowi trzeba dziekowac

(biorac pod uwage nasze mecze z grupy mistrzowskiej)