|
W zeszłym roku ze słabym Urygą zajęliśmy 6 miejsce - teraz jak zajmiemy każde słabsze to będzie zjazd w dół
(trzeba pamiętać że walczyliśmy niemal do końca o 5 pozycję w zeszłym sezonie)
Mamy niby lepszych piłkarzy a jest gorzej...
Oczywiście to nie jest dramat (zresztą możemy jeszcze zająć to 6 miejsce) ale widać że nie idziemy tak gdzie chcielibyśmy dojść. Po tym sezonie znowu z 12 nowych piłkarzy i kolejna budowa zespołu od "0".
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|