|
A ja uważam, że sezon jest beznadziejny i nie ma się z czego cieszyć i co doceniać jeżeli zajmiemy 8 miejsce i tytuł najgorszej drużyny grupy mistrzowskiej. Nie byłoby wstydu gdybyśmy w przekonujący sposób wywalczyli 5 miejsce. W innym przypadku trzeba wręcz mówić o stagnacji, braku poprawy i tkwieniu w pułapce. Bez dużej kasy też można odpalić co pokazują przykłady Płocka i Kielc. Zastanawiam się czy i Zabrze jest takie przy kasie?
Przeraża mnie myśl, że gdyby nie Carlitos zajmowalibyśmy miejsce w dole tabeli być może na pograniczu utrzymania.
Oj ma nad czym myśleć Zarząd i Prezes. Kolejny rok kaszany. Za rok powtórka czy równia pochyła i wskoczenie na poziom Śląska Wrocław, Piasta Gliwice?!
|