Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11963
Stary 24.04.2018, 15:08
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
No i z jednego Bednarka sie wszystkie naklady zwrocily
A pierwsze efekty nie pojawily sie przeciez dopiero teraz (...)
Ja nie twierdzę, że inwestowali 10 lat, ale też nie mieli zwrotu w pierwszym roku.
Po prostu akademia to jest kilkuletnia inwestycja, a Wisła jest na początku tej ścieżki.
Odpowiedz cytując