bridgeburner napisał(a):

No i z jednego Bednarka sie wszystkie naklady zwrocily
A pierwsze efekty nie pojawily sie przeciez dopiero teraz (...)
|
Ja nie twierdzę, że inwestowali 10 lat, ale też nie mieli zwrotu w pierwszym roku.
Po prostu akademia to jest kilkuletnia inwestycja, a Wisła jest na początku tej ścieżki.