FraMat napisał(a):

|
Obawiam się, ze Carillo miał w tym czasie więcej kontuzjowanych graczy niż Kiko i musiał grać wynalazkami oraz prowizorką.
|
Dyskusyjne, bardzo.
Kiko nie mial przez wiekszosc rundy Bashy, Gonzaleza czy Veleza, ale tez Lloncha. Rozbito mu srodek pomocy w trakcie rundy (Maczynski, Brlek). Awaryjnie sprowadzono chocby Wasilewskiego, bo byly problemy ze srodkiem obrony. Carillo dostal do kadry Kiko jeszcze Mitrovica i nominalnego prawego obronce - u Kiko gral tam glownie Arsenic albo Cywka.
To tak tylko z glowy.