Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81612
Stary 24.04.2018, 10:22
El'kabat napisał(a):
Lucjusz, z tego co ćwierka TT, to z Ivanem i Bashą niekonieczne zostaniemy...
https://twitter.com/janekx89/status/987356652126048256

Generalnie to będzie wariackie lato, jak dodatkowo pewnie pozegnamy starą gwardię + do sprzedaży Carlitos, Zdenek i może Arsenic.
Jeżeli to prawda, co pisze janek, to Gonzalezowi można już zamawiać bukiet kwiatów na pożegnanie. Przecież on przed meczem z Lechem przeszedł artroskopię kolana, nie ma szans żeby wrócił przed końcem sezonu.

Bardziej żal mi Bashy, bo przed kontuzją prezentował się nieźle, ale obstawiam tak na 90% że i z nim się pożegnamy.

Jak dodać do tego Cywkę, Lloncha, Brleka, Carlitosa, Zdenka, starą gwardię + ewentualnie obrażonego Małeckiego, to lepiej złóżmy się wszyscy na powerbanka dla Junco bo będzie miał chłop sporo roboty.
Odpowiedz cytując