https://www.facebook.com/mistrzpl/ph...type=3&theater
Daje do myślenia. Szczerze mówiąc nie bardzo podoba mi się droga którą idzie Wisła. Jest kilku niezłych obcokrajowców, jest świetny Carlitos, ale brakuje takiej konkretnej promocji Wiślackiej młodzieży, no wiecie kogoś kogo można by za chwilę sprzedać za 3-5 milionów euro i mieć spokój w budżecie.