Wyświetl pojedynczy post
Janek89
Junior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81611
Stary 24.04.2018, 10:13
https://www.facebook.com/mistrzpl/ph...type=3&theater

Daje do myślenia. Szczerze mówiąc nie bardzo podoba mi się droga którą idzie Wisła. Jest kilku niezłych obcokrajowców, jest świetny Carlitos, ale brakuje takiej konkretnej promocji Wiślackiej młodzieży, no wiecie kogoś kogo można by za chwilę sprzedać za 3-5 milionów euro i mieć spokój w budżecie.
Odpowiedz cytując