Lucjusz, z tego co ćwierka TT, to z Ivanem i Bashą niekonieczne zostaniemy...
https://twitter.com/janekx89/status/987356652126048256
Generalnie to będzie wariackie lato, jak dodatkowo pewnie pozegnamy starą gwardię + do sprzedaży Carlitos, Zdenek i może Arsenic.
@ Ogryzek
Ciapaty z pontona zawsze spoko na stopera!