Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81608
Stary 24.04.2018, 09:39
Lucjusz, z tego co ćwierka TT, to z Ivanem i Bashą niekonieczne zostaniemy...
https://twitter.com/janekx89/status/987356652126048256

Generalnie to będzie wariackie lato, jak dodatkowo pewnie pozegnamy starą gwardię + do sprzedaży Carlitos, Zdenek i może Arsenic.

@ Ogryzek

Ciapaty z pontona zawsze spoko na stopera!
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 24.04.2018 o godz. 09:41.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując