LucjuszWielki napisał(a):

Będziemy grać na środku Żemło to sobie przypomnicie jak grał Ivan... Gość kontuzja i od kopa odpalają...
Gonzalez i Bascha byli kluczowymi postaciami u nas, dlaczego mielibyśmy ich odpalić? Kogo znajdziemy lepszego? Cywke 2.0 ?
|
My Polaków nie szukamy więc się nie denerwuj. Będzie kolejny Ivan 2.0, 3.0, 4.0 itd.
Śpij spokojnie będą kolejni Iberyjczycy.