Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81606
Stary 24.04.2018, 09:11
Będziemy grać na środku Żemło to sobie przypomnicie jak grał Ivan... Gość kontuzja i od kopa odpalają...

Gonzalez i Bascha byli kluczowymi postaciami u nas, dlaczego mielibyśmy ich odpalić? Kogo znajdziemy lepszego? Cywke 2.0 ?

Odpowiedz cytując