|
Ja akurat z odejściem Lloncha to się raczej pogodziłem. Zdziwię się, jak zostanie.
Nic na siłę z naszej strony. Pol też wie, że ma wysokie notowania i spokojnie znajdzie się klub, który znacznie przebije naszą ofertę. Dokładając do tego średnie wyniki ostatnio i wcale nie aż tak różowe scenarusze na przyszłość, watpię żeby chciał zostać. Do tego prawdopodobne odpalenie jego erasmusowych przyjaciół jak Veleza Ivana i Carlitosa.
Jesteśmy średniakiem ligowym i średnio też płacimy.
|