Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81605
Stary 24.04.2018, 08:58
Ja akurat z odejściem Lloncha to się raczej pogodziłem. Zdziwię się, jak zostanie.

Nic na siłę z naszej strony. Pol też wie, że ma wysokie notowania i spokojnie znajdzie się klub, który znacznie przebije naszą ofertę. Dokładając do tego średnie wyniki ostatnio i wcale nie aż tak różowe scenarusze na przyszłość, watpię żeby chciał zostać. Do tego prawdopodobne odpalenie jego erasmusowych przyjaciół jak Veleza Ivana i Carlitosa.

Jesteśmy średniakiem ligowym i średnio też płacimy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując