|
Panowie 30 tys. zł miesięcznie to raptem 360 tys zł rocznie, czyli mniej niż 100 tys euro...
Na pewno nie są to kokosy i podejrzewam, że gdyby zaoferowali Llonchowi 60 tys miesięcznie to bez gadania podpisałby kontrakt. Mając na uwadze,że najprawdopodobniej nie zostaną przedłużone kontrakty Głowackiego i Brożka, a przynajmniej według "Piłki Nożnej" są to 2 najlepiej zarabiający nasi gracze, odejdzie kilku zawodników nawet z przeciętnymi kontraktami, to warto raczej dać podwyżki tym, z którymi chcemy się związać na dłużej jak chociażby właśnie Pol Llonch - bo widać, że ten chłopak nie będzie stroił fochów tylko grał najlepiej jak potrafi, a na naszą skopaną ekstraklasę jest naprawdę świetnym zawodnikiem.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|