|
Jedni ślepo krzyczeli o szansę dla Kostala, drudzy teraz po nim jadą bo zagrał chłopak jeden mecz, tak jak kolega wyżej zauważył nie na swojej pozycji i pierwszy raz od nie pamiętam kiedy. Proponuję poluzować, bo on nawet jeśli zawiódł, to zrobił to raz i tak powinien dostać kolejne szanse bo nic nie tracimy. Z kolei tacy gracze jak Cywka, ukochany forumowiczów Mitrovic czy nawet Boguski zawodzili od dłuższego czasu i z nich nic nie będzie. Młodemu można spróbować dać szansę, bo nic nie tracimy, ale jak to będzie to chyba wszyscy wiemy - jeśli nie wyleci pół składu to więcej nie zagra.
|