Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 23.04.2018, 18:25
Nigdy nikomu?

Bez przesady, nawet w tym beznadziejnym dla niego sezonie się zdarzało. Nie lubię takiego przesadnego gadania. Cenię precyzyjnie wyrażaną krytykę.
Odpowiedz cytując