Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81592
Stary 23.04.2018, 17:36
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ale u nas to już funkcjonuje...
oczywiscie ze tak, do tego ŁS dziala ile moze, ale to ze ktos gdzies na wy....owie dobrze gra w pilke nie znaczy ze potrafi ...przezyc w Krakowie.
Do tego przeskok z juniorki do seniorki to jest jak wejscie do wanny kontra skok do basenu z 3 pietra z saltem do tyłu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując