Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81591
Stary 23.04.2018, 16:45
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
U nas też może są takie testy dla piłkarzy np. z regionu małopolski jak w Górniku?
https://www.gornikzabrze.pl/aktualno...tach-w-gorniku

Wydaje się mega fajna sprawa i na pierwszy rzut oka można kilku ciekawych gości wyłapać.
Co nam szkodzi co kilka miesięcy zrobić testy przez 2 dni i zaprosić kilkudziesięciu chłopaków z określonych widełek wiekowych.
Pokazać infrastrukturę, spotkanie z piłkarzami etc.

Raz czy drugi się nikt nie nawinie, ale na dłuższa metę ktoś interesujący na pewno się zjawi.
Ale u nas to już funkcjonuje...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując