El'kabat napisał(a):

U nas też może są takie testy dla piłkarzy np. z regionu małopolski jak w Górniku?
https://www.gornikzabrze.pl/aktualno...tach-w-gorniku
Wydaje się mega fajna sprawa i na pierwszy rzut oka można kilku ciekawych gości wyłapać.
Co nam szkodzi co kilka miesięcy zrobić testy przez 2 dni i zaprosić kilkudziesięciu chłopaków z określonych widełek wiekowych.
Pokazać infrastrukturę, spotkanie z piłkarzami etc.
Raz czy drugi się nikt nie nawinie, ale na dłuższa metę ktoś interesujący na pewno się zjawi.
|
Ale u nas to już funkcjonuje...