rozarian napisał(a):

|
Ten stan nie będzie trwał 2-3 sezony minimum, tylko stale- o ile po drodze nie spadniemy, co jest więcej niż prawdopodobne. ...
|
Mieliśmy spaść w tym sezonie po wpier...u w Kielcach (polecam poczytać forum z tamtego okresu).
Od lutego pytanie było tylko czy top8 czy też nie.
Więc może bez czarnowidztwa. Z kryzysu wyszliśmy dość obronną ręką, a takie wpadki jak wczoraj to niestety (przy braku kasy) będą się zdarzać.
Lemoniadowy Joe napisał(a):

...z czego za dwoma transferami albo i trzema stoi Kiko.
....
|
Ale Kiko do Wisły ściągnął Junco!