Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81590
Stary 23.04.2018, 16:33
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Ten stan nie będzie trwał 2-3 sezony minimum, tylko stale- o ile po drodze nie spadniemy, co jest więcej niż prawdopodobne. ...
Mieliśmy spaść w tym sezonie po wpier...u w Kielcach (polecam poczytać forum z tamtego okresu).
Od lutego pytanie było tylko czy top8 czy też nie.
Więc może bez czarnowidztwa. Z kryzysu wyszliśmy dość obronną ręką, a takie wpadki jak wczoraj to niestety (przy braku kasy) będą się zdarzać.

Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
...z czego za dwoma transferami albo i trzema stoi Kiko.

....
Ale Kiko do Wisły ściągnął Junco!
Odpowiedz cytując