Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81589
Stary 23.04.2018, 16:26
U nas też może są takie testy dla piłkarzy np. z regionu małopolski jak w Górniku?
https://www.gornikzabrze.pl/aktualno...tach-w-gorniku

Wydaje się mega fajna sprawa i na pierwszy rzut oka można kilku ciekawych gości wyłapać.
Co nam szkodzi co kilka miesięcy zrobić testy przez 2 dni i zaprosić kilkudziesięciu chłopaków z określonych widełek wiekowych.
Pokazać infrastrukturę, spotkanie z piłkarzami etc.

Raz czy drugi się nikt nie nawinie, ale na dłuższa metę ktoś interesujący na pewno się zjawi.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 23.04.2018 o godz. 16:30.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując