fansorina napisał(a):

|
Ps. Chwała Junco za Carlitosa, Jezusa i Pola
|
...z czego za dwoma transferami albo i trzema stoi Kiko.
PS 1 a jeszcze sie okaże ze najlepszym transferem oprócz Carlitosa i byc może Arsenica będzie Bartkowski jedyny transferowany Polak.
PS 2 zeby nie było wiele z tych transferów to nawet dobrzy piłkarze do grania (Gonzalez, Velez, Basha Llonch ) tylko z wadami.