|
Nie żebym bronił Junco ale ciekawy jestem jakby poradził sobie jakiś polski dyrektor sportowy na jego miejscu? Na pewno jedno trzeba mu przyznać nie ma kasy na transfery co bardzo utrudnia mu jakiekolwiek negocjacje. Też bym bardzo chciał młodych Polaków w składzie ale czy to jest realne przekonamy się po sezonie. Prezes mówiła że rozmawiają z młodymi Polakami o przejściu do Wisły zobaczymy co z tego wyjdzie.
|