Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81584
Stary 23.04.2018, 16:07
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Ten stan nie będzie trwał 2-3 sezony minimum, tylko stale- o ile po drodze nie spadniemy, co jest więcej niż prawdopodobne.
Pewnie, wszystko jest możliwe. Ale jeżeli dojdziemy do poziomu finansowego, który pozwoli zalegać z wypłatami za okres nie dłuższy niż miesiąc to powinniśmy uniknąć takich cyrków jak wczoraj. To, w połączeniu z 1-2 celnymi strzałami Junco powinno wystarczać do utrzymania.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując