|
Ech Framat oczywiście możesz uważać, że Junco robi świetną robotę, ale ściągnął bardzo dużo niewypałów jak na taki okres jaki jest w klubie (Perez, Mitrović, Kolumbijczycy, Videmont, Ze Manuel, Bałaniuk, Kolar, Palcić) a ile jest w klubie? 1.5 roku? No i wiem też co powie we wrześniu pan Junco, że chcieliśmy Polaków, ale są za drodzy. To co, że Brosz wyciągnie jakichś chłopaków ze śląskich klubów za darmo albo Jaga i Petro wezmą jakichś wyróżniających się pierwszoligowców za 100 tys. zł. Dla mnie to pójście na łatwiznę.
Ps. Chwała Junco za Carlitosa, Jezusa i Pola
|