Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24955
Stary 23.04.2018, 15:50
Zastanawiam się -bez emocji i bez szydery - co takiego stało się z Brlekiem? jak mógł zaliczyć taki totalny zjazd formy? czy Włosi go dręczyli jakoś czy co? A może udana runda u nas to jednorazowy błysk? Na początku też przecież długo zawodził. Może to jednorazowy meteor jak jakiś Demjan czy inny Tuszyński?
Nie piszcie o braku wypłat bo oprócz tego że może mu (i innym) się nie chce zapieprzać to Peter tak po prostu nie ogarnia kompletnie w co gra...
Odpowiedz cytując