Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81581
Stary 23.04.2018, 15:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Teraz tak. Ale jak śledzisz naszą ligę to nie najlepsi piłkarze są najdrożsi, a młodzi perspektywiczni którzy się mogą rozwijać. Za takich z tej ligi się płaci najwięcej. I nie ma to większego znaczenia czy taki utalentowany Jach, Jóźwiak czy Gumny zagrał 3 mecze pod rząd dobre. Ważne ze menagerowie z Zachodu widzą w nich potencjał.

Carlitos moze być z 3 razy lepszy od takiego Piątka od parchów, ale to za Piątka przypuszczalnie parchy wezmą z 2 razy większą kasę. Nasza liga jest tylko dostarczycielem półproduktów do lepszych lig a nie gotowych produktów. Tu nikt z Zachodu nie przybywa kupić gwiazdę, a tylko materiał ewentualnie na nią. Tak to działa.
Po części się z Tobą zgadzam tylko jak na razie nic nie słychać o chęci pozyskania przez kogoś jednego albo drugiego. Pomimo wszystkiego coś w tej naszej buraczanej lidze trzeba pokazać żeby można było kogoś za jakieś niezłe pieniądze ( czytaj powyżej 400 tys euro) wytransferować.
Odpowiedz cytując