|
mieliście mistrzów Polski z CLJ, którzy w finale pokonali 10:0 sąsiadkę i wszyscy byli pewni, że tylko krok dzieli tych chłopaków od zagrania w seniorskiej Wiśle.
Kto z nich teraz gra tak naprawdę?
A wy chcecie sprowadzać no-name'ów, ale Polaków, z którymi w tym wieku tamci juniorzy Wisły poradzili by sobie po całonocnej balandze.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|