Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81576
Stary 23.04.2018, 15:20
Jezu.... naściągamy młodych Polaków, a za kilka miesięcy będzie narzekanie na forum w druga stronę: pozbądźmy się tego szrotu i sprowadźmy kandydatów do grania od zaraz. No nie wiem: z Hiszpanii, Portugalii czy skądkolwiek, bo i tak są tańsi, a jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

Osobną sprawą jest Akademia. Ta da pierwsze efekty dopiero za kilka lat. Jak dobrze pójdzie. A za młodych zdolnych z woj. śląskiego, podkarpackiego czy świętokrzyskiego menedżerowie już dziś wołają więcej niż Junco może wypatrzeć gdziekolwiek indziej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując