7 kotów napisał(a):

|
Z tych 3 tylko Jesus Lobodzinski jest sprzedawalny bo pozstala dwojka praktycznie jest na wolnym kontrakcie zaraz.
|
Masz całkowitą rację tylko nie chodzi mi o to że można ich teraz sprzedać tylko bardziej o to że są na tyle dobrzy że można by ich było opchnac nie wnikam w długość kontraktów.