Jam55 napisał(a):

Llonch? Przecież on ma kontrakt do czerwca i wątpliwe żeby chciał zostać.
Imaz? teraz przedłużył kontrakt na rok... Nie widać chętnych. A za pół roku podpisze z nowym pracodawcą.
Basha... zagrał chociaż 4 mecze pod rząd? Czy się leczy? Kontrakt do czerwca poza tym.
Myślę że wątpię.
Może jeszcze na Imaza jakieś grosze wpadną i tyle. Stare odpady z niższych lig hiszpańskich nie mają aż takiego brania jak młode polskie drewno. Wyjątkiem może być tylko Carlitos.
Jeśli już to taki Wojtkowski czy Halilović bardziej się nadają żeby coś na nich zarabiać, oczywiście jak podniosą swój poziom piłkarski.