Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81570
Stary 23.04.2018, 15:08
Do póki jest chvjoza z kasą do póty będziemy ściągać szrot. Nie jesteśmy potęga w dawaniu dużych kontraktów i nie przychodzą najlepsi. Fakt trafił nam się Carlitos jeden grajek na X lat w sumie jeszcze za Pero był ładny hajs którego nie widzimy na oczy. Młodzi Polacy? To nie u nas to nie przejdzie, u nas ma być wynik na już, ale to nie wychodzi jakby klub był mądrze zarządzany to spokojnie mielibyśmy młode talenty które by pewnie odchodziły za dobre pieniądze. Dobrym przykładem jest Jaga gdzie przez parę lat zarobiła ładny hajs choćby za Drągowskiego powinniśmy się od nich uczyć.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 23.04.2018 o godz. 17:07.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując