Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81566
Stary 23.04.2018, 14:59
Ale przecież to wszystko było wiadome przed sezonem!

Wiadomo było, że -
- zatrudniamy większość piłkarzy na rok, bo nie mamy kasy na ryzykowne kontrakty
- co rok zmieniamy większość składu, bo piłkarz albo się nie sprawdza wiec go się pozbywamy, albo sprawdza więc go sprzedajemy, bo nie mamy kasy.

Dopóki Wisła finansowo nie stanie na nogi tak będzie co sezon.
Kiedy natomiast za kilka lat (oby szybciej) wyjdziemy z długów i na prostą finansowania, będzie nas stać na dłuższe kontrakty dobrych graczy i na realną, długofalową budowę.
Junco robi świetną robotę, bo mamy za grosze piłkarzy, którzy dają nam utrzymanie w tej lidze, a jest szansa na sprzedanie przynajmniej jednego.
Carillo, na razie po 4 miesiącach z drużyną, okazuje się, że robi to, co się z tą drużyną da zrobić: raz wyjdzie dobry mecz, raz okazuje się, że inni akurat są lepsi.
Zarząd stara się nie dopuścić do degradacji i pozyskuje coraz to nowych sponsorów, partnerów.

Trzeba czekać. I tyle.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując