|
Prawdopodobnie po sezonie odejdzie około 10 zawodników, czeka nas kolejna rewolucja. Junco to nie jest Alfa i Omega i nie ściągnie 10 nowych super wyszkolonych zawodników. Niestety nie mamy kasy ale mam nadzieję, że tak jak zarząd zapowiadał ściągną młodych Polaków. Pomału pomysł na hiszpanską Wiśle się wyczerpuje. Teraz jest najlepszy moment na ogrywanie Kolara Balaniuka Wojtkowskiego Halilovica. Pokazanie im że będą się liczyć w zespole na przyszły sezon.
|