Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81563
Stary 23.04.2018, 14:33
Zawodnicy, których chętnie bym widział na następny sezon:
Bramka: Cuesta - jako zmiennik
Obrona: Arsenic, Sadlok, Bartkowski - jako zmiennik, Velez - jako zmiennik, Grabowski - nowy zawodnik
Pomoc: Basha, Llonch,Wojtkowski, Halilovic - jako zmiennik, Imaz, Małecki - jako zmiennik, Suljic - nowy zawodnik
Atak: Carlitos
To są zawodnicy, którzy mają jakość i gwarantują zadowalający poziom jak są zdrowi i w formie
Kogo brakuje:
Bramka: 1 piłkarz - brakuje solidnego bramkarza (w roli zmiennika widziałbym Cueste)
Obrona: 2 piłkarzy- brakuje środkowego obrońcy i prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia (wiadomo, że dochodzi utalentowany Grabowski na LO)
Pomoc: 4 piłkarzy - brakuje klasycznej 8 - zawodnika łączącego obronę z atakiem (jak Basha będzie zdrowy to ma do tego predyspozycje... ale nie jest), brakuje ofensywnego pomocnika (ewentualnie zdrowy Wojtkowski), no i defensywnego pomocnika na wypadek absencji Lloncha, jeszcze jeden skrzydłowy - być może Słomka...
Atak: 2 piłkarzy - jak odejdzie Carlitos logicznym będzie znalezienie następcy i jego zmiennika, lub dwóch

Wiadomo, że nie sprowadzimy 9 piłkarzy (chociaż wszystko możliwe), ale na pewno trzeba odmłodzić skład, bardziej zdecydowanie postawić na młodych zawodników, na których można w przyszłości zarobić... taka powinna być nasza filozofia. Tylko na Boga niech to będą przemyślane ruchy a nie np kolejne Kostale i Balaniuki.
Ładnie pożegnać nasze legendy - Głowacki, Brożek, Boguski i utytułowanego Wasilewskiego życzyć im wszystkiego najlepszego, niestety metryki nie oszukasz, czas na nowe
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 23.04.2018 o godz. 14:36.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując