raindog napisał(a):

W ramach podsumowania krytycznych komentarzy:
Zarząd Wisły do dymisji, Cupiał wróć, Junco nieudacznik, bo przegrywamy z jakąś Legią, a kadrę mamy co najwyżej lepszą od Niecieczy, Sląska, Arki i jakiś innych dziwnych klubów. Frajer nie zna się na piłce i zamiast sprowadzać klasowych piłkarzy, ściąga jakiś szrot z Hiszpanii. Ogólnie wszystkich trzeba wypier****, oprócz akurat tych, którzy odchodzą.
PS - powinni grać młodzi 
Na poważnie:
http://www.wislaportal.pl/34441,Licz...a___Legia.html
Jak wspominałem - najsłabszy w meczu Imaz, który miał problem z przyjęciem piłki i Carlitos, który wszystko gubił. ...ale o nich złego słowa. Za to maksymalna jazda po Cywce i Mitrovicu.
|
Niestety jest tak jak piszesz.
Imaz i Carlitos słabizna.