Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81560
Stary 23.04.2018, 14:14
raindog napisał(a):Wyświetl post
W ramach podsumowania krytycznych komentarzy:

Zarząd Wisły do dymisji, Cupiał wróć, Junco nieudacznik, bo przegrywamy z jakąś Legią, a kadrę mamy co najwyżej lepszą od Niecieczy, Sląska, Arki i jakiś innych dziwnych klubów. Frajer nie zna się na piłce i zamiast sprowadzać klasowych piłkarzy, ściąga jakiś szrot z Hiszpanii. Ogólnie wszystkich trzeba wypier****, oprócz akurat tych, którzy odchodzą.

PS - powinni grać młodzi

Na poważnie:
http://www.wislaportal.pl/34441,Licz...a___Legia.html
Jak wspominałem - najsłabszy w meczu Imaz, który miał problem z przyjęciem piłki i Carlitos, który wszystko gubił. ...ale o nich złego słowa. Za to maksymalna jazda po Cywce i Mitrovicu.
Niestety jest tak jak piszesz.

Imaz i Carlitos słabizna.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując