|
mityczni Polacy, no kur.wa nie wierzę, że ktoś może w taki sposób myśleć i na coś takiego wpaść, 15 lat z małymi przerwami albo i lepiej szło Polakami i co z tego? h.uj z tego, jak był dobry trener to go zwalniali, bo im się nie chciało, pamiętasz czy już nie? Petrescu im pokazał dalszą karierą, a oni? niektórzy z nich żebrzą w c+, tyle ku.rwa do pokazania mieli ci bystrzacy i nieomylne alfy i omegi, bo za ciężko? za ciężko to wypi.erdalać, a nie zwalniać trenera
|