Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81556
Stary 23.04.2018, 13:22
Dzięki panie dyrektorze Junco za fantastyczne transfery, doszło do takiej sytuacji, że mimo że kadra szeroka to nie ma kim grać. Poza tym, każdy, kto wchodzi do składu to nie widać po nim umiejętności, zaangażowania, zero walki i po prostu, żeby im się chciało!!! Już nie mówiąc tu o Kostalu, który piłki poprawnie przyjąć nie potrafi. No ktoś chyba ich sprowadził do Wisły, prawda ? Ktoś powinien ponieść konsekwencje. Nadchodzi czas rozliczeń. Kolejny fatalny sezon prawie za nami i nadal nie widać choćby cienia nadziei, że będzie lepiej... Czy jest sens otaczać się zatem tymi samymi ludźmi ? Czy nie lepiej coś zmienić ? Mam na myśli, młodego trenera z Polski, dyrektora sportowego itp. Może będzie biedniej, ale godniej i może więcej Polaków w składzie, bo wychodzi na to że nie ma nikogo kto chciałby się z tym klubem identyfikować powoli... Nie mam nic do Hiszpanii i Hiszpanów, ale skończmy już tę kolonię hiszpańską.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując