serek.c2 napisał(a):

Ja też nie wiem czemu młodzi nie grają, ale chce dac do zrozumienia ze czasem nie tylko postawa sportowa decyduje o tym czy grasz czy nie
Chorązka na pewno - tez bym był za tym by go ktoś sprawdził, ale czy on w ogóle jest dobry?
Ogryzek napisał(a):

|
U nas jakoś tak dziwnie jest że żaden trener od czasów Kulawika nie lubi grać młodymi. Nawet w meczach o pietruszkę. O tak już mamy.
|
Moze dlatego ze Ci młodzi są chujowi? Tak ja to odbieram.