Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1089
Stary 23.04.2018, 12:45
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
). Na pewno Chorążka.
Ja też nie wiem czemu młodzi nie grają, ale chce dac do zrozumienia ze czasem nie tylko postawa sportowa decyduje o tym czy grasz czy nie

Chorązka na pewno - tez bym był za tym by go ktoś sprawdził, ale czy on w ogóle jest dobry?

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
U nas jakoś tak dziwnie jest że żaden trener od czasów Kulawika nie lubi grać młodymi. Nawet w meczach o pietruszkę. O tak już mamy.
Moze dlatego ze Ci młodzi są chujowi? Tak ja to odbieram.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując