Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81555
Stary 23.04.2018, 12:43
Choćby dlatego, bo pokazali, że są w stanie grać o coś więcej niż środek tabeli w marnej lidze. Pewnie też chcieliby zarabiać więcej i na czas. Menadżerowie bez problemu mogą im znaleźć coś lepszego po ich występach w Wiśle. I najważniejsze, do końca umowy zostało bardzo mało. Kiedy ostatnio przedłużyliśmy kontakt ważnemu piłkarzowi w ostatniej chwili? Skoro jeszcze nie podpisali to już nie podpiszą. To nie Buchalik, którego nikt nie chce, więc można go podpisać ostatniego dnia. No i dla zarządu nie musieli być priorytetem ze względu na kontuzje.
Odpowiedz cytując