Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81554
Stary 23.04.2018, 12:36
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
LucjuszWielki, ja chciałbym, żeby Gonzales i Basha zostali, ale fakty są takie, że stracili po rundzie przez kontuzje i kończą się im kontakty, więc prawdopodobnie już ich nie zobaczymy. Zresztą wątpię, żeby któryś z nich chciał zostać.
Proszę powiedz tu wszystkim sluchaczom dlaczego wątpisz by chcieli zostać w Wiśle.
Bo to że kończy się im umowa to wiemy.

E:
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Choćby dlatego, bo pokazali, że są w stanie grać o coś więcej niż środek tabeli w marnej lidze. Pewnie też chcieliby zarabiać więcej i na czas. Menadżerowie bez problemu mogą im znaleźć coś lepszego po ich występach w Wiśle. I najważniejsze, do końca umowy zostało bardzo mało. Kiedy ostatnio przedłużyliśmy kontakt ważnemu piłkarzowi w ostatniej chwili? Skoro jeszcze nie podpisali to już nie podpiszą. To nie Buchalik, którego nikt nie chce, więc można go podpisać ostatniego dnia. No i dla zarządu nie musieli być priorytetem ze względu na kontuzje.
Ok. zapisuje ten post Wróce w czerwcu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 23.04.2018 o godz. 12:48.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując