Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81552
Stary 23.04.2018, 12:31
LucjuszWielki, ja chciałbym, żeby Gonzales i Basha zostali, ale fakty są takie, że stracili po rundzie przez kontuzje i kończą się im kontakty, więc prawdopodobnie już ich nie zobaczymy. Zresztą wątpię, żeby któryś z nich chciał zostać.
Odpowiedz cytując