Hives4 napisał(a):

|
Teraz jak już nie gramy o puchary to jak najbardziej trzeba próbować. Tylko czy Carillo da komuś szansę skoro twierdzi w wywiadzie, że młodzi nie wykazują determinacji? I czy takiego młokosa jest sens wstawiać do składu jeśli jest podejrzenie, że mocno odstaje? Przypominam, że Kiko dał trochę minut Laskosiowi i chłopak wyglądał jak wyjęty prosto z orlika. No ale osobiście jestem za ogrywaniem. Tylko, że ostatni trener, który się tego nie bał to Probierz. Wpuścił od pierwszej minuty Kamińskiego do ataku.
|
Patrząc z fotela, też jestem za ogrywaniem młodych, i to nawet ....a 11... ale czy bierze ktoś pod uwagę takie sytuacje jak :
a) trener ma wiekszą pensję za wyższe miejsce (w związku z czym nie bedzie ryzykował grania jakimiś nołnejmami)
b) sa piłkarze którzy muszą grać - naciski zarzrządu by grali aby ich sprzedać/ zapisy kontraktów, umów miedzy menadzerami a dyr.sportowym?
c) młodzi sie nie nadają i odstają
d) trener nie lubi grać młodymi
e) młodzi nie kumają po angielsku niczego co mówi trener
f) fizcznie młodzi nie nadają sie na polską jatkę
itd...
i teraz pytanie do Tych którzy wsadzają Naszą młodzież do pierwszej jednenastki:
-Który z młodych powienien grać, za kogo powinien grać no i dlaczego taką szansę powinien dostać.