Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81550
Stary 23.04.2018, 11:37
Słabo mi się robi jak czytam niektórych....

Gonzales i Bascha Przecież Gonzales był jednym z lepszych naszych obrońców... bardzo solidny gośc, każdego po kontuzji mamy odpalać Do kiedy kontrakt

Bascha Najlepszy na środku...do kiedy kontrakt i co? Kontujza i też nara

Cywka papa zgadzam się, pewnei zacznie grać jak to u nas bywa, ale na R22 nie odpali, nei ma szans, tyle meczy , hamulcowy .

Palcic też się zgadzam - papapa słabiutki koleś.

Odpowiedz cytując