Słabo mi się robi jak czytam niektórych....
Gonzales i Bascha


Przecież Gonzales był jednym z lepszych naszych obrońców... bardzo solidny gośc, każdego po kontuzji mamy odpalać

Do kiedy kontrakt
Bascha

Najlepszy na środku...do kiedy kontrakt i co? Kontujza i też nara
Cywka papa zgadzam się, pewnei zacznie grać jak to u nas bywa, ale na R22 nie odpali, nei ma szans, tyle meczy , hamulcowy .
Palcic też się zgadzam - papapa słabiutki koleś.