Heero napisał(a):

|
Po prostu pusty śmiech mnie ogarnia gdy widzę te teksty "postawmy na młodzież". Na kogo niby? Każdy, kto widział sobotni mecz z CLJ wie, że nie ma tam nikogo, kto mógłby wejść do zespołu i nie odstawać. 3 dobre zagrania z rzędu to ponad siłę każdego z naszych juniorów, a jedynym zawodnikiem dającym jakieś nadzieje na przyszłość jest Chorążka, pewny na przedpolu i dobra gra nogami. Reszta to poziom 3. ligi...
|
Balaniuk czy Kolar to przeciez mlodziez jest, kiedy maja dostac szanse jak nie w tym momencie? nikt tu nie mowi akurat o mlodych z CLJ chociaz i tam pewnie znalazlby sie jeden lub dwoch, ktorzy akurat spisaliby sie dobrze w pierwszym zespole. Fajnie, ze Kostal wczoraj szanse dostal to znowu musiala przyplatac sie kontuzja. Ja caly czas myslalem, ze on jest wypozyczony