|
Dla mnie to trener który przekonany jest o swojej nieomylności.Im więcej głosów za usunięciem Mitrovića,tym bardziej będzie Go wystawiał w pierwszym składzie..."Na złość mamie odmrożę sobie uszy". Na początku Jego pracy wyglądało to lepiej niż teraz,a jedyny dobry mecz to ten z Legią.
|