|
Miał wnieść tyle samo, co każda twoja odpowiedź na mojego posta, do którego spinasz się jakbym ciebie bezpośrednio nim obraził (pewnie poszło o "czytanie ze zrozumieniem). Jakoś inne osoby nie mają takiego problemu z moim wpisem, były dwie odpowiedzi "bez gównoburzy". Nie mierz innych swoją miarą - baranów pokroju ciebie poszukaj wśród kolegów a PW to ja wymieniam z osobami, które prezentują jakiś poziom i mają coś ciekawego do przekazania. Tobie już podziękuję a admina proszę o usunięcie tych wpisów, które nie mają związku z tematem "Byli piłkarze..."
|