Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81547
Stary 23.04.2018, 09:45
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Jedna rzecz odnośnie transferów. Moim zdaniem Wisła dobrze, robi że proponuje umowy 1+1. Praktycznie wszystkie nasze transfery to albo niewiadome, albo ludzie którzy nie grali dłuższy okres czasu. Lepiej robić, tak niż mieć potem takich Mitroviców przez 3 lata i za rozwiązanie umowy trzeba było by im płacić.
Moim zdaniem dokładnie na odwrót. Przykład z Carlitosem czy Llonchiem to pokazuje. Po to podpisuję kontrakt na rok z opcją przedłużenia, żeby przez ten rok stwierdzić, czy zawodnik nadaję się do drużyny (to naprawdę sporo czasu). Jeśli nie, to dziękujemy. Jeśli tak, to automatycznie się powinien przedłużać na 2-3 lata. Po to właśnie stworzono kontrakty z opcją.

Co mi daję 1+1? Sprawdzi się zawodnik, to go przedłużę, ale zaraz mi ucieknie za free albo za frytki. Nie sprawdzi się, to i tak go odpalam...
Odpowiedz cytując