|
Tak sie ucieszylem jak przeczytalem na poczatku, ze Carillo bardzo lubi jak jego druzyny graja pressingiem, tak bardzo na to czekalem i co? gdzie jest ten cholerny pressing? skrzydlowi stoja i sie patrzac, Carlitos jeden lata ale tez nie zawsze, gramy w 10tke pressingu nie ma a Legia ma lepsze okazje niz my grajac w przewadze. Ciekawe czy w ogole doczekamy sie takiej gry jak poprzednie kluby Carillo
|