|
Ktoś w ogóle widzi jakąś różnice między Carillo, a Ramirezem bo skoro nie widac różnicy to po co przepłacać ?
Mamy zawodników typu Boguski czy jego hiszpańska wersja - Imaz, którzy sami nie wiedzą, w którym kierunku przyjmie im się piłka czy jak im się kopnie więc nasze wyniki z każdym trenerem będą wypadkową ich zagrań czyli raz się uda, a raz nie.
|