marjan napisał(a):

|
o sędziowaniu nikt nic nie napisze ?
|
A co tu pisać o sędziowaniu?

Zagraliśmy dno, dno gramy od ostatniego meczu z Legią, czyli już prawie miesiąc. Mecz w Warszawie był pokazówką, że DA SIĘ. DA SIĘ pod warunkiem, że się chce i że spływa kasa na czas. Szkoda, bo znowu przyszło sporo ludzi, którzy zamiast poczuć się zachęceni do kolejnej wizyty, raczej dadzą se siana przynajmniej do wakacji.