Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 23.04.2018, 07:48
marjan napisał(a):Wyświetl post
o sędziowaniu nikt nic nie napisze ?
A co tu pisać o sędziowaniu?
Zagraliśmy dno, dno gramy od ostatniego meczu z Legią, czyli już prawie miesiąc. Mecz w Warszawie był pokazówką, że DA SIĘ. DA SIĘ pod warunkiem, że się chce i że spływa kasa na czas. Szkoda, bo znowu przyszło sporo ludzi, którzy zamiast poczuć się zachęceni do kolejnej wizyty, raczej dadzą se siana przynajmniej do wakacji.
Odpowiedz cytując