Charlie napisał(a):

|
Kostal, Kolar, Bałaniuk raczej zostaną, chociaż w ogóle nie pojawiają się na boisku? Velez raczej odejdzie z powodów rodzinnych, Cueste bym zostawił, ale póki co nic nie wiadomo, Mały marudzi, ze mało gra. Nie wymieniłeś Wojo, a tutaj też sprawa nie jest jasna, bo w systemie Carillo nie ma za bardzo dla niego miejsca.
|
Jeśli trener obieca im większą ilość minut w nowym sezonie? Brak konkurencji w postaci Carlitosa może ich zachęcić.
Wojtkowski zostanie, zapomnialem go wpisać. Wg mnie jednak Carrillo widzi w nim duzy talent.
Teoretycznie i przy 20 zawodnikach można znaleźć powód aby opuścili drużynę, ale bądźmy realistami.