|
No niestety, kolejny sezon jako średniak ekstraklasy już przyklepany (w zasadzie w meczu z Płockiem już był, ale można się było jeszcze łudzić).
Mam nadzieję, że dostaną teraz szanse te wszystkie Kostale, Kolary, Balaniuki i Wojtkowskie. Halilović też powinien wszystko grać od dechy do dechy. Może w przyszłym sezonie byłby z nich pożytek, jeśli się otrzaskają. Niech grają skoro nie gramy już o nic.
Generalnie od wygranego meczu z 7 gramy słabo, może poza meczu z płocką imienniczką. Trzeba liczyć, że Carillo to jakoś poukłada w nowym sezonie. Mam nadzieję, że go nie wywalimy, tylko damy szansę do rehabilitacji w rundzie jesiennej. Oceniać pod jej koniec tak jak to było w przypadku jego poprzednika.
Wiem, że nasz budżet pozostawia wiele do życzenia. Mam jednak nadzieję, że w końcu coś drgnie. Nic innego nie pozostało.
|